ICT metodik (koordinátor)

Anketa
Jaký je Váš vztah k ICT metodikům?

ICT metodik (9933 hl.)
 
Školitel metodiků (8105 hl.)
 
Učitel (8041 hl.)
 
Ostatní (7636 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 33715
Kontaktní údaje
Adresa:
Gymnázium Cheb
Nerudova 7
P.O.Box 20
350 40 Cheb

Redaktor:
Roman Úlovec
Skype: ulovec
603 759 004
ulovec@gymcheb.cz

Administrátor:
Filip Novák
admin@gymcheb.cz

Grafik:
Zbyšek Ouhleda
Export
téma * Kdo jsme
Vydáno dne 28. 03. 2007 (11694 přečtení)

Základní informace o portálu METODIK, který je určen hlavně ICT metodikům, ale i všem učitelům a nadšencům pro používání ICT v "obyčejné" výuce, příznivcům e-learningu. Co na portálu najdete a co ne? Chcete se podílet na činnosti občanského sdružení "Metodik.cz" ?  

Co zde najdete?

 

METODIK je portálem pro ICT metodiky (koordinátory) působící na školách a pro učitele používající ICT při výuce. Je určen k podpoře této komunity a přispěje k lepšímu sdílení informací a zdrojů. Metodici a učitelé zde najdou:

 

  • Kurzy kompletní sadu studijních materiálů v rozsahu studia ICT metodika, které máme akreditované v naší škole a které je ověřené několika desítkami studujících
  • Školení – přehled zahajovaných školení ICT metodiků v ČR, místo, termín, cena, …
  • Výuka Moodle – Sada kurzů popisující e-learningové prostředí Moodle z pohledu studenta, učitele a autora doplněné o jednoduchý manuál tohoto prostředí. Naše škola také nabízí i hostování kurzů Moodle zdarma pro všechny učitele i studenty z Karlovarského kraje a krajů přilehlých (bez omezení počtu).
  • Ke stažení – Databáze kurzů Moodle, ve které najdete stručnou anotaci kurzů, jejich základní charakteristiky a také kurz samotný (záloha ke stažení). Některé kurzy jsou na serveru i k nahlédnutí.
  • Rubriky – Jednotlivé rubriky jsou určené ICT metodikům a také učitelům jednotlivých předmětů. V rubrikách jsou články související s použitím počítače v konkrétním předmětu nebo jiné školní činnosti.
  • "Metodik.cz" – Prostor pro spolupráci v rámci občanského sdružení "Metodik.cz" , partnera a pomoc při řešení projektů i mimo ně.


Co zde nenajdete?

 

Obecné otázky o školství (doporučujeme www.ceskaskola.cz), databázi výukových objektů mimo Moodle kurzů (doporučujeme www.veskole.cz), politicky zabarvené články (nedoporučujeme nic :-) ).

Tento portál provozuje Gymnázium Cheb. Názory zde uveřejněné nejsou názory této školy, ale autorů článků.

 


TENTO PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Poskytovatelem podpory je MŠMT .

ESF napomáhá rozvoji zaměstnanosti podporou zaměstnatelnosti, podnikatelského ducha, rovných příležitostí a investicemi do lidských zdrojů.( Celý článek | Autor: Úlovec Roman | Informační e-mailVytisknout článek )

Vyhledávání
Zmeškali jste něco?
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
ESF

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.

TOPlist